شناسه خبر: 1866

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=1866

در راهپیمایی خودجوش و سراسری
کردستان تمام قد در حمایت از سپاه ایستاد
مرزنشینان متعهد، انقلابی و شهیدپرور کردستان در غربی‌ترین نقطه کشور هم صدا با دیگر هموطنان خود در جای‌جای ایران اسلامی با حضور گسترده راهپیمایی ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی تمام قد در حمایت از سپاه ایستاد.

به گزارش دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، مرزنشینان متعهد، انقلابی و شهیدپرور کردستان در غربی‌ترین نقطه کشور هم صدا با دیگر هموطنان خود در جای‌جای ایران اسلامی با حضور گسترده راهپیمایی ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی خود در حمایت از سپاه  برگ زرین دیگری بر لوح افتخارات این مرز و بوم نگاشتند.

همه یک صدا به میدان آمدند و با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «حمایت از سپاه، حمایت از نظام است»،«مرگ بر آل‌سعود خائن»، «مرگ بر انگلیس»،«ما آمریکا را زیرپا می‌گذاریم»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواندکه جوابم دهد» و «برادر سپاهی حمایتت می‌کنیم»، « نه سازش نه تسلیم، نبرد با آمریکا» حمایت از سپاه و انزجار از آمریکای جنایتکار و تروریست را فریاد زدند.

در  اجتماع پایانی راهپیمایی ضد آمریکا در برخی شهرهای کردستان مانند بانه که با حضور جمع قابل توجهی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، ائمه جمعه وجماعات، اساتید، دانشجویان، بازاریان و غیره برگزار شد قطعنامه ۵ ماده‌ای راهپیمایی قرائت و راهپیمایان با ندای الله اکبر آن را تأیید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست