نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
کسانی که بصورت جهادی وارد میدان شده و برای مقابله با ویروس کرونا تلاش می کنند کار بسیار با ارزش هست.
سید مهدی قریشی افزود: این مجموعه تولیدی  با تلاش جهادی مجمع جوانان انقلابی بانوان در حال تولید اقلام بهداشتی و توزیع رایگان در مناطق کمتر برخوردار شهر در ایام گسترش ویروس کرونا هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛  نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه ؛ پیش از ظهر امروز با حضور در کارگاه تولیدی خودجوش بانوان انقلابی و جهادگر که اقدام به تولید ماسک و روپوش های بهداشتی برای توزیع در بیمارستان ها و مناطق کمتر برخوردار میکردند از تلاش های شبانه روزی این مجموعه قدردانی کردند.

در جریان این بازدید حجت الاسلام سید مهدی قریشی ، ضمن قدردانی از اقدام جهادی این بانوان گفت : کسانی که برای رضای خداوند متعال و بصورت جهادی وارد میدان شده و برای مقابله با ویروس کرونا تلاش می کنند و کمک حال کادر بهداشتی و درمانی هستند بسیار با ارزش هست که همه مردم قدردان این تلاش ها بوده و یقینا مورد توجه خداوند متعال خواهد بود

این مجموعه تولیدی  با تلاش جهادی مجمع جوانان انقلابی بانوان در حال تولید اقلام بهداشتی و توزیع رایگان در مناطق کمتر برخوردار شهر در ایام گسترش ویروس کرونا هستند.

وی افزود : در کنار مشکلاتی که شیوع این ویروس در کشور ما برای مردم ایجاد کرده است  رویش همدلی ، همکاری و تلاش همه جانبه جوانان و همه اقشار برای مقابله با ویروس کرونا در زمینه های تولید ماسک و ضد عفونی کردن معابر از زیبایی های این ایام است.

وی خاطر نشان کرد : ایجاد چنین کارگاه هایی برای مقابله با ویروس کرونا و تهیه اقلام بهداشتی و ماسک برای نیازمندان که با حضور پر شور جوانان  همراه است جلوه ای از همدلی و همیاری مردم در کشور است.

امام جمعه ارومیه در پایان این بازدید ضمن پیگیری مشکلات و کمبودها در این کارگاه تولیدی همکاری تمامی نهاد ها و تقویت نیروهای خودجوش و جهادگر را یکی از اولویت های اصلی مسئولین برشمرد و خاطرنشان کرد : تقویت نیروهای خودجوش و مردمی میتواند بسیاری از کمبودها را جبران کرده و انشالله با همکاری و همدلی بیشتر بتوانیم شرایط را پشت سر گذاشته و با فضل الهی شاهد ریشه کن شدن این بیماری در کشور باشیم.

انتهای پیام

فهرست