امام جمعه اهل سنت تالش :  
کشتن ۳۷ نفر از مردم مظلوم عربستان در حفقان رسانه های جهانی جای تاسف دارد
حجت الاسلام حسین خانی پور در دیدار علمای اهل سنت گیلان با نماینده ولی فقیه در استان ضمن تبریک ایام و نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان ، با اشاره به سربریدن 37 نفر از مردم مظلوم در کشور عربستان به دلیل مذهب و اعتقاداتشان ، این اقدام دولت سعودی را محکوم کرد و گفت : کشتن 37 نفر از مردم مظلوم عربستان در حفقان رسانه های جهانی جای تاسف دارد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان حجت الاسلام حسین خانی پور در دیدار علمای اهل سنت گیلان با نماینده ولی فقیه در استان ضمن تبریک ایام و نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان ، با اشاره به سربریدن ۳۷ نفر از مردم مظلوم در کشور عربستان به دلیل مذهب و اعتقاداتشان ، این اقدام دولت سعودی را محکوم کرد و گفت : کشتن ۳۷ نفر از مردم مظلوم عربستان در حفقان رسانه های جهانی جای تاسف دارد .

وی با بیان اینکه ، این جنایت رژیم سعودی به خاطر حمایت استکبار جهانی از این رژیم در خفقان رسانه ای قرار گرفته است ، اظهار داشت : دشمنان اسلام و در راس آن آمریکای جنایتکار که همواره خود را مدافع حقوق بشر می داند از کشته شدن این تعداد مسلمان بی گناه در یک کشور اسلامی بسیار خوشحالند زیرا آنان با این اقدام به اهداف شوم خود که ترویج اسلام هراسی در جهان است دست یافته اند .

امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه تالش تصریح کرد : مسلمانان این اقدام رژیم جنایتکار سعودی را نخواهند پذیرفت و همه امت اسلام چه شیعه و چه سنی این اقدام ظالمانه را محکوم می کنند .

وی افزود : آمریکا در حالی خود را مدافع حقوق بشر می داند که در مقابل اینگونه جنایات سکوت کرده و ملت ایران را تحت شدید ترین تحریم ها قرار می دهد و در حالی که خود حامی اصلی تروریسم در منطقه است برادران ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلام را در لیست گروه های تروریستی جای می دهد .

حجت الاسلام حسین خانی پور با اشاره به اقدام تروریست خواندن سپاه توسط مقامات آمریکایی و تحریم های ظالمانه بر علیه ملت ایران ، گفت : اقدامات اخیر آمریکا بر خلاف مقررات بین المللی و محکوم است .

وی در پایان بر لزوم تحکیم وحدت در جامعه تاکید کرد و گفت : دشمن همیشه قصد دارد به مسلمین جهان ضربه بزند و برای رسیدن به این هدف در میان امت اسلام بزر تفرقه را می پاشد و این نهایت شیطان صفتی دشمنان اسلام است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست