امام جماعت اسلام آباد سلماس:
کشورهای غربی و استکبار از دین اسلام می ترسند و مخالف رهبری اسلامی هستند
ماموستا عثمان زاده گفت: کشورهای غربی و استکبار از دین اسلام می ترسند و مخالف رهبری اسلامی هستند و وظیفه کشورهای اسلامی است که در برابر دشمنان ایستادگی کنند و با تقویت توان موشکی باید اقتدار کشور را به جهانیان نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، ماموستا رحیم عثمان زاده، امام جماعت اسلام آباد سلماس و مدرس علوم دینی اهل سنت استان اظهار داشت: کشورهای غربی و استکبار از دین اسلام می ترسند و مخالف رهبری اسلامی هستند و وظیفه کشورهای اسلامی است که در برابر دشمنان ایستادگی کنند و با تقویت توان موشکی باید اقتدار کشور را به جهانیان نشان داد.

وی افزود: نیروهای نظامی و مردم با پیروی از رهبری تا آخرین لحظه در برابر دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

ماموستا عثمان زاده خاطرنشان کرد: علما و روحانیون نیز باید در سنگر تبلیغ و دفاع از دستاوردهای انقلاب دفاع کنند و به این تکلیف دینی و الهی عمل کنند.

وی با تبریک هفته قوه قضاییه خاطرنشان کرد: قوه قضاییه یک قوه مهم در برقراری عدالت است و برای احقاق حق مردم لازم و ضروری است و به دستاوردهای مختلفی رسیده است.

وی اذعان داشت: ترور و اشاعه این امر نشان از ناکامی دشمنان است و ترور علما و شخصیت های علمی و سیاسی حربه ای علیه اسلام و قرآن است که با همت و اراده مسئولین و روحیه شهادت طلبی در برابر این اقدامات خواهند ایستاد و این نهضت انقلابی قوت خواهد گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست