شناسه خبر: 103607

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=103607

امام جماعت مسجد جامع اهل سنت خوجه احمد یسوی گرگان:
کمک و دستگیری از نیازمندان سفارش دین مبین اسلام است
آخوند محمدی گفت: کمک کردن و دستگیری از مسلمانان از آموزه های دین مبین اسلام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند رحمان بردی محمدی به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان و کمک های مومنانه و مساوات و همدلی به خبرنگار ما گفت: کمک کردن و دستگیری از مسلمانان از آموزه های دین مبین اسلام و از سفارشهای نبی مکرم اسلام (ص) می باشد.
وی با اشاره به اینکه، در ماه مبارک رمضان این مهم باید تجلی یابد، افزود: چون ماه رمضان ماه بخشش و رحمت است و در تمام سال، ماهی به عظمت و برکت رمضان نیست و رمضان ماهی است که خداوند آن را برای اهدای بالاترین هدیه خود به جهان بشریت یعنی قرآن کریم برگزیده است.
امام جماعت مسجد جامع اهل سنت خوجه احمد یسوی گرگان با تاکید براینکه، حس محبت و انسان دوستی در ماه رمضان به اوج خود می رسد، اظهار کرد: در این ماه مبارک دلهای انسانهای روزه دار به یکدیگر نزدیک شده و زمینه ایجاد وحدت را فراهم می کند.
آخوند محمدی هچنین با بیان اینکه، ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای مواسات و کمک های مومنانه است، تصریح کرد: دستگیری از نیازمندان و انفاق به مستمندان از زیباترین خصلت های پرهیزکاران و مومنان حقیقی به شمار می رود و در آموزه ها و متون دینی بر آن تاکید و سفارش بسیار شده است.

فهرست