امام جمعه سروآباد:
گستاخی‌های ترامپ ناشی از زبونی و حقارت آنان در مقابل اقتدار سپاه ایران است

به گزارش دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، حاج ماموستا سیدعبدالقادر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع سروآباد اظهار کرد: سوم شعبان سالروز تولد حضرت امام حسین(ع) که با عنوان روز پاسدار نام‌گذاری شده است را به تمام پاسداران تبریک می‌گویم.

وی روز جانباز را هم به جانبازان تبریک گفت و افزود:‌ اقدام سفیه، دولت سفیه ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را کاملا محکوم و این هشدار را به آمریکا می‌دهیم که منتظر پاسخ محکمی از سوی ملت ایران باشند.

وی خاطرنشان کرد: همه روحانیون ائمه جمعه و جماعت و مردم شهید پرور و بصیر سروآباد، این اقدام احمقانه و نسنجیده ترامپ را محکوم می‌کنند.

خطیب جمعه سروآباد اضافه کرد: خداوند منان بی‌گمان کالا جان و مال مومنان را به بهای بهشت خریداری می‌نمایند، باید مومنان در راه خدا ایستادگی کنند و این وعده‌ای است که خداوند بعنوان سند ثبت نموده است.

ماموستا حسینی اظهار داشت: آمریکای جنایتکار که با شکست گروهک‌های تروریستی تحت حمایتش راهی جز شکست و سیاهی پیش رو نداشت، اقدام به قرار دادن سپاه در میان گروه‌های تروریستی کرد.

وی افزود: تروریستی خواندن سپاه بلایی است مختص و منبعث از تفکر ترامپ که بدنبال فرار از مذمت افکار عمومی و همچنین سرپوش گذاشتن بر شکست‌های سیاست خارجی دولت آمریکا در منطقه است.

امام جمعه سروآباد اضافه کرد: ائمه جمعه و روحانیون این اقدام سخیف و نابخردانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا را بشدت محکوم کرده و از مجامع بین المللی می خواهیم در برابر اقدامات نسنجیده و احمقانه ترامپ بایستند و مقابله کنند.

وی یادآور شد: در برهه‌ای که سپاه پاسداران حافظ جان، مال، شرف و ناموس ایران و ایرانی است و با نقش آفرینی خداپسندانه در مقابل گروهک های تروریستی، موجب شکست‌های پیاپی آنها شد، همین اقدامات موجب ترس و وحشت در بین دشمنان نظام اسلامی و سپاه شده است.

ماموستا حسینی تاکید کرد: خداوند متعال همواره مسلمین را از مکر و حیله دشمنان نهی کرده و بارها متذکر شده که دشمنان خود را به دوستی نگیرید و مومنان را دوستان واقعی خود بدانید و در برابر دشمنان بجنگید که خداوند متعال یار و یاور شما است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به جایگاه شامخ شهدا اشاره کرد و گفت: بی گمان خداوند متعال کالای جان و مال مومنان را به بهای بهشت خریداری می‌کند و آنها باید در راه خداوند بجنگند، بکشند و کشته شوند.

امام جمعه سروآباد افزود: این وعده‌ای است که خداوند متعال در کتاب های آسمانی انجیل، تورات و قرآن کریم به عنوان سند معتبری ثبت کرده و وعده راستین آن را داده و هیچ کسی همانند خداوند، به عهد و پیمان خود، وفادارتر نیست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست