امام جمعه سروآباد:
گسترش تروریست در جهان نتیجه اقدامات بدون تفکر رئیس جمهور دیوانه آمریکا است
امام جمعه سروآباد گفت: رئیس دولت آمریکا، منطقه خاورمیانه و سایر کشورهای آفریقایی و اسلامی را دچار فتنه و آشوب کرده است و افزایش قتل و کشتار و گسترش تروریست در جهان نتیجه اقدامات بدون تفکر این فرد دیوانه و حامیانش است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع شهر سروآباد ضمن تبریک سال نو به همه مردم ایران اظهار کرد: امیدواریم سال نو مایه صحت و سلامتی برای همه مسلمانان باشد.
وی با محکوم کردن اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم غاصب صهیونیستی بر بخشی از بلندی‌های جولان، افزود: این منطقه بخشی از سوریه و متعلق به مردم این کشور است و این اقدام غیرقانونی و توهین و خیانت به همه مسلمانان است.
به گفته وی، قرار دادن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی از دیگر اقدامات این مرد دیوانه است که البته همه مسلمانان جهان ضمن محکوم کردن این اقدام از مجامع بین‌المللی خواستار مقابله با این اقدام شده‌اند.
امام جمعه سروآباد گفت: رئیس دولت آمریکا، منطقه خاورمیانه و سایر کشورهای آفریقایی و اسلامی را دچار فتنه و آشوب کرده است و افزایش قتل و کشتار و گسترش تروریست در جهان نتیجه اقدامات بدون تفکر این فرد دیوانه و حامیانش است.
وی تصریح کرد: این فرد دیوانه از خدا بی‌خبر با اینگونه اقدامات در حقیق همه قراردادهای بین‌المللی را زیرپا له کرده که ملت مسلمان ایران نیز مانند تمام مسلمانان دنیا این حرکت ضد بشریت ترامپ را محکوم می‌کنیم.
وی در ادامه با اشاره به وقوع سیل در برخی استان‌های شمالی کشور گفت: هموطنان ما در استان‌های گلستان و مازندران با بلای آسمانی سیل روبرو شدند و این حادثه غیر مترقبه باعث بی‌خانمان شدن بسیاری از مردم و جان باختن شماری دیگر شد.
ماموستا حسینی گفت: امروز این وظیفه و رسالت همه ملت ایران بویژه مردم استان کردستان است که به یاری هموطنان سیل زده خود بشتابند و کمک‌های خود را برای حمایت از آنها به صورت نقدی و غیرنقدی از کانال‌های اختصاص یافته به دست سیلزدگان برسانند.
وی به هشدار هواشناسی در خصوص شرایط نامساعد جوی در روزهای آینده اشاره کرد و گفت: مردم به هشدارهای سازمان هواشناسی توجه کنند و از رفتن به کنار رودخانه‌ها و نزدیک شدن به مکان‌هایی که احتمال وقوع سیل دارد خودداری کنند تا شاهد حوادث تلخی نباشیم.
امام جمعه سروآباد با تاکید بر توجه مسلمانان به کسب تقوای الهی افزود: آنچه که موجب رستگاری انسان مسلمان در دنیا و آخرت می شود کسب تقوای الهی است.
وی افزود: خداوند منان می‌فرماید آنچه در آسمان و زمین وجود دارد ذکر خداوند منان را انجام می‌دهد چراکه خدامند صاحب کائنات است.
وی گفت: خدای که حاکم و عالم بر زمین است از هر گونه عیب ونقصی پاک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست