خطيب جمعه اهل سنت خواف:
گناه و نافرمانی از دستورات دین باعث دوری انسان از خدا می شود
مولوی غلام‌محمد شرافتمند گفت: حفاظت و پایبندی به نمازهای جماعت، معاشرت و همنشینی با افراد متدین و نیکوکار، اتباع و پیروی از سنت‌های رسول الله(ص) از جمله اموري است كه مي تواند باعث شود انسان از گناهان فاصله گرفته و به سوي خدا سوق پيدا كند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، مولوی غلام محمد شرافتمند در خطبه های این هفته نماز جمعه اهل سنت شهر خواف اظهار داشت: انجام گناهان و منکرات باعث می‌شود تا شیطان بر انسان غالب شود.

وی افزود: امروزه شاهد آن هستیم که برخی از زنان به دنبال ترویج‌ بی‌بند و باری هستند و به همین منظور با لباس های محرک در مقابل نامحرمان ظاهر می شوند، مرتکب گناه و کار زشتی شده‌اند و باید فوراً توبه کنند و به خدا رجوع نمایند. زندگی شهرنشینی شاید این عواقب را داشته باشد، اما ما نباید در روند این مفاسد سرعت ببخشیم.

وی در ارتباط با اعمالی که باعث می شود انسان از گناهان فاصله بگیرد، اظهار داشت: حفاظت و پایبندی به نمازهای جماعت، معاشرت و همنشینی با افراد متدین و نیکوکار، اتباع و پیروی از سنت‌های رسول الله(ص) از جمله اموری است که می تواند باعث شود انسان از گناهان فاصله گرفته و به سوی خدا سوق پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست