امام جمعه اهل سنت سیراف؛
یوم‌الله ۱۲ فروردین روز افراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی است
شیخ حسین افروز: تشکیل جمهوری اسلامی نه فقط اراده ملت را بر سرنوشت خود به اثبات رساند و برای آنان استقلال و آزادی به ارمغان آورد، بلکه نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان شعله‌ور کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، از بوشهر شیخ حسین افروز امام‌جمعه اهل سنت سیراف در گفتگو با خبرنگار نگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ۱۲ فروردین را روز برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی دانست و گفت: یوم‌الله ۱۲ فروردین روزی بود که آرای اکثر مردم در همراهی با رهبر کبیر انقلاب به اثبات رسید و رسماً نظام جمهوری اسلامی را ملت مسلمان ایران تائید کرد.

وی افزود: در این روز پربرکت نظامی متولد شد که نور اسلام عزیز را نه فقط در ایران اسلامی بلکه در تمام گوشه گوشه و سراسر جهان متجلی ساخت.

عضو شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر، شعار اصلی انقلاب را استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی دانست که میلیون‌ها ایرانی آزاده و مسلمان در طول مبارزه‌ها در سراسر ایران فریاد کشیده بودند، وی افزود: تشکیل جمهوری اسلامی نه فقط اراده ملت را بر سرنوشت خود به اثبات رساند و برای آنان استقلال و آزادی را به ارمغان آورد، بلکه نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان شعله‌ور کرد.

افروز با بیان اینکه ۱۲ فروردین به زیبایی توطئه‌های دشمنان را از میان برد، گفت: روز جمهوری اسلامی ایران روز تحقق آرمان‌های بلند مردم ایران بود.

امام‌جمعه اهل سنت سیراف انقلاب ملت ایران انفجار نور بیان کرد و اضافه کرد: این نور در سراسر عالم پرتوافکن شد، بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران روز را از بزرگ‌ترین عیدهای ملت ایران برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست