عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور
۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران و روز احقاق حق و پیروزی دین بود
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور گفت: ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران و روز احقاق حق و پیروزی دین بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا امین راستی اظهار کرد: ۱۲ فروردین یکی از یوم الله های  تاریخی و مهم ایران اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: در این روز تاریخی با رای اکثریت قاطع مردم، نظام سیاسی کشور پس از ۲۵۰۰ سال از نظام سلطنتی به نظام جمهوری اسلامی وحکومت مردمی تغییر یافت.

وی با بیان اینکه ۱۲ فروردین سال ۵۸ روز تثبیت انقلاب اسلامی و روز قرار گرفتن در مسیر حکومت عدل الهی است، عنوان کرد: این روز تاریخی در حقیقت روز تحقق وعده حق تعالی در بذل عزت و بزرگی به مستضعفان جهان بود.

به گفته عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور، ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران و روز احقاق حق و پیروزی دین بود.

ماموستا راستی از ۱۲ فروردین سال ۵۸ به عنوان یکی از روزهای تاریخی و به یادماندنی ایران اسلامی نام برد و افزود: این روز برای همیشه به عنوان برگ زرینی در صحنه مبارزات ضدسلطنتی و ضدطاغوتی ملت ایران باقی خواهد ماند.

وی اضافه کرد: در این روز شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی ملت ایران به بار نشست و نظام جمهوری اسلامی استقرار یافت.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با بیان اینکه در چنین روزی ملت ایران با حضور پای صندوق‌های رای پایه‌های سلطنت دو هزار و۵۰۰ ساله حکومت طاغوت را درهم‌ پیچیدند، اذعان داشت: ۱۲ فروردین ۵۸ در واقع شروع حیات واقعی انقلاب اسلامی و نخستین گام در راه استقرار حکومت متکی بر آرای واقعی مردم بود.

ماموستا راستی با اشاره به اینکه مردم در ۱۲ فروردین با رأی خود حکومتی را بر مسند امور نشاندند که معتقد و مجری به احکام اسلامی بود، اذعان کرد: مردم در آن روز با رای ۹۸ درصد به بالای خود به نظام جمهوری اسلامی نشان دادند حکومتی بر پایه اسلام و عدالت می خواهند و تا به امروز نیز در مسیر حفظ و پاسداری از آن ثابت قدم بوده اند.

وی اظهار کرد: نهالی که به دست امام امت و با خون شهیدان در ۲۲ بهمن ۵۷ کاشته شد در ۱۲ فروردین ماه ۵۸ تثبیت و امروز با گذشت بیش از ۴۲ سال به درختی تنموند و پر ثمر تبدیل شده که برکات آن در داخل کشور و بیرون از مرزهای جغرافیایی نمود چشمگیری داشته است.

انتهای پیام/

فهرست