شناسه خبر: 923

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=923

عضو شورای دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت:
۱۲ فروردین ۵۸ از بزرگترین اعیاد ملی ایرانیان است
عضو شورای دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با بیان اینکه 12 فروردین ماه نخستین روز حکومت الله و از بزرگترین اعیاد ملی و مذهبی ایرانیان است، گفت: مردم در 12 فروردین 58 با رأی خود حکومتی را بر مسند امور نشاندند که معتقد و مجری به احکام اسلامی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت،ماموستا امین راستی اظهار کرد: تشکیل جمهوری اسلامی اراده ملی ایرانیان را بر سرنوشتشان تثبیت و استقلال و آزادی را برایشان به ارمغان آورد.
وی تصریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در حقیقت بارقه امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان روشن کرد.
وی از دوازدهم فروردین هم به عنوان روز ظهور و میلاد شخصیت واقعی مردم مسلمان ایران نام برد و گفت: ۱۲ فروردین ۵۸ روز جمهوری اسلامی و روز به ثمر نشستن خون هزاران شهیدی است که عامل اصلی پیروزی حکومت عدل در ایران بودند.
به گفته عضو شورای دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، دوازدهم فروردین شروع حیات واقعی انقلاب اسلامی و گام نخست در مسیر استقرار حکومت متکی بر آرای واقعی مردم بود.
ماموستا راستی با تاکید براینکه ۱۲ فروردین ماه نخستین روز حکومت الله و از بزرگترین اعیاد ملی و مذهبی ایرانیان است، اذعان کرد: در چنین روزی ملت ایران با حضور پای صندوق‌های رای ستون‌های قصر ۲۵۰۰ ساله حکومت ظالمانه استبداد را فرو ریختند.
وی با بیان اینکه ۱۲ فروردین سال ۵۸ یکی از روزهای تاریخی و به یادماندنی در تاریخ ملت ایران است، گفت: دوازدهم فروردین، سرآغاز حیات واقعی انقلاب اسلامی و نخستین گام در راه استقرار حکومت متکی بر آرای واقعی مردم بود.
عضو شورای دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: مردم در ۱۲ فروردین با رأی خود حکومتی را بر مسند امور نشاندند که معتقد و مجری به احکام اسلامی بود.
ماموستا راستی با بیان اینکه ۱۲ فروردین سال ۵۸ روز تثبیت انقلاب اسلامی، روز قرار گرفتن در مسیر حکومت عدل الهی و تحقق وعده حق تعالی در بذل عزت و بزرگی به مستضعفان جهان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست