امام جمعه شهر حسین‌آباد:
۱۲ فروردین ۵۸ روز بصیرت ملی و تحقق حکومتی با محوریت مردم بود
امام جمعه شهر حسین‌آباد گفت: روز ۱۲ فروردین 58روز مرور اهداف و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش برای تحقق اهداف انقلاب است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان ماموستا عبدالسلام محمدی با بیان اینکه یوم‌الله ۱۲ فروردین ۵۸ ثبت حادثه بسیار عظیم در تاریخ ایران اسلامی است، اظهار کرد: این روز برگ زرینی در تاریخ درخشان ایران اسلامی است.

به گفته وی، دوازدهم فروردین یکی از روزهای مهم حماسه‌ساز است که با پیام ظلم‌ستیزی، خدامحوری و روشنگری در منطقه و سطح جهانی همراه بود.

امام جمعه شهر حسین‌آباد با تاکید براینکه در دوازدهم فروردین ملت متدین ایران اسلامی با رای اکثریت به نظام سیاسی ۲۵۰۰ ساله سلطنتی پایان داد، گفت: با رای بیش از ۹۸ درصدی ملت ایران نظام جمهوری اسلامی ایران تشکیل و حکومتی اسلامی با محوریت مردم در کشور پایه‌گذاری شد.

ماموستا محودی خاطرنشان کرد: حفظ استقلال، آزادی، جمهوری، اسلامی، بصیرت، روشنگری و هوشیاری توده عمومی مردم از وضعیت مملکت و منطقه از پیام‌های مهم و تاریخ‌ساز ۱۲ فروردین بود.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با محوریت اسلام، قرآن و قانون اساسی و برگرفته از آموزه‌های دینی شکل نوینی از نظام حکومتی دینی و مردم‌سالار را تحقق بخشید، افزود: این نظامی الهی با الهام از قوانین و تعالیم نجات بخش اسلامی در ارائه زندگی جدید در عرصه‌های اجتماعی و سیاسی و با راهکار رفع نیازهای مادی ومعنوی جامعه اسلامی الگوهای بسیار ماندگاری در سطح منطقه ارائه داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست