۳۰۰ دانش‌آموز دختر شیعه و اهل سنت «کنگان» به اردوی راهیان‌نور اعزام شدند
فرمانده سپاه شهرستان کنگان گفت: صبح امروز 300 نفر از دانش‌آموزان دختر شیعه و اهل سنت شهرستان کنگان به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، فرمانده سپاه شهرستان کنگان گفت: صبح امروز ۳۰۰ نفر از دانش‌آموزان دختر شیعه و اهل سنت شهرستان کنگان به اردوی راهیان نور اعزام شدند.
سرهنگ اسماعیل تاجیک کنگان از اعزام ۳۰۰ دانش‌آموز دختر به اردوی راهیان نور خبر داد و اظهار داشت: تشریح و تبیین دستاوردهای دفاع مقدس برای نسل‌های سوم و چهارم انقلاب مهم‌ترین هدف از اعزام راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس است.
فرمانده سپاه شهرستان کنگان بیان داشت: این دانش‌آموزان در اردوی راهیان نور که به مدت سه روز برگزار می‌شود از یادمان شهدای شرق کارون، شهید تندگویان شلمچه، پادگان شهید باکری و همچنین یادمان علقمه و نهرخین بازدید خواهند کرد.
وی با بیان اینکه اردوی راهیان نور دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم را زیر پوشش دارد، ادامه داد: یکی از سیاست‌های جدی ما این است که بتوانیم اردوی راهیان نور که طولانی‌ترین و با کیفیت‌ترین اردوهای دانش‌آموزی است در امنیت کامل برگزار شود.
تاجیک عنوان کرد: شهدا در جامعه نقش هدایت‌گری دارند، لذا باید دانش‌آموزان را با زندگی‌نامه شهدا و فلسفه ایثار و شهادت آشنا کنیم تا شناخت نسل چهارم نسبت به انقلاب و دفاع مقدس افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست